Informace o nás

 

Nabízíme širokou nabídku studených a teplých míchaných nápojů s alkoholem i bez. Používáme jen kvalitní ingredience a značkové lihoviny, abychom našim hostům zajistili požitek jen těch nejlahodnějších chuťových variací. V naší nabídce najdete pestrou škálu jak světově známých klasických i novodobých cocktailů tak i nápoje z vlastní tvorby. 
 
Naši provozovnu najdete jen pár desítek metrů od náměstí, ale přesto v poklidném prostředí a proto jsou naše prostory vhodné jak k individuální relaxaci po práci, pracovním schůzkám s obchodním partnerem, posezení s přáteli, tak i k rodinným oslavám, firemním večírkům, klubovým setkáním, školním srazům,… V jarních a letních měsících můžete vychutnávat cocktaily na prosluněné zahrádce ukryté ve dvoře, mimo rušnost města a navodit si tak i ve všední den atmosféru exotické dovolené.
 
Dále nabízíme cateringové služby mimo naši provozovnu. V případě, že nemůžete přijít Vy k nám,  rádi přijdeme my k Vám obsloužit Vaše hosty a zpestřit Váš ples, svatební hostinu, společenský večer, zahradní party, raut, vernisáž, výstavu, koncert, divadelní představení,… nabídkou cocktailů dle Vašeho výběru. Pro doladění podmínek a detailů je nutná individuální konzultace.